UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Idylla

System modułowy Idylla – skonfiguruj swój mebel wypoczynkowy
Komplet wypoczynkowy Idylla jest niezwykle komfortowy. Jego luźna formuła i ciekawa linia zachęca do wypróbowania jak bardzo jest wygodny. Zaokrąglone, mięsiste i miękkie siedziska, za sprawą pianki poliuretanowej na sprężynach falistych, dają uczucie przyjemnego zapadania się na wypoczynku. Komplet wypoczynkowy Idylla sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach. Każdy element kolekcji Idylla jest wykończony ze wszystkich stron, co zwiększa możliwości aranżacyjne.


Spis treści:
Narożnik Idylla pasuje do nowoczesnych aranżacji
Przyjemne uczycie zapadania się na wypoczynku Idylla
Możliwość stworzenia dużego narożnika Idylla
Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od rękiNarożnik Idylla pasuje do nowoczesnych aranżacji
Kolekcja wypoczynkowa Idylla jest ceniona wśród projektantów, którzy często wykorzystują ją do nowoczesnych projektów. Kolekcja Idylla jest niezwykle komfortowa dzięki poduszkom oparciowym, oraz podnerczowym. Gala Collezione dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu tworzy meble nie tylko piękne ale również trwałe.

Przyjemne uczycie zapadania się na wypoczynku Idylla
Kolekcja Idylla jest obszerna i nisko osadzona, a jej mięsiste i zaokrąglone siedziska zachęcają do wypoczynku na nim. Wypoczynek Idylla od Gala Collezione jest miękki i daje poczucie przyjemnego zapadnięcia się na meblu wypoczynkowym.

Możliwość stworzenia dużego narożnika Idylla
Kolekcja Idylla daje możliwość konstrukcji dowolnego narożnika bądź sofy z dostępnych elementów. Każdy z modułów jest otapicerowany, więc może stać jako wolnostojący. W kolekcji Idylla jest możliwość konstrukcji narożnika z funkcją spania, czy pojemnikiem na pościel. Kolekcja Idylla od Gala Collezione to klasyczny mebel wypoczynkowy na najwyższym poziomie.

Narożniki oraz sofy producenta Gala Collezione dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych producenta Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: idylla, kolekcja idylla, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik idylla, idylla gala, wygodny narożnik, tapicerowany narożnik, sofa idylla , tapicerowana sofa, 27.01.2023 M

Promocja