UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Jana

Klasyczny minimalistyczny design w kolekcji Jana
Kolekcja Jana od Gala Collezione to szykowne meble wypoczynkowe. Uniwersalna forma pozwala na dopasowanie do wielu aranżacji. W kolekcji Jana znajduje się możliwość wyboru szerokości mebli wypoczynkowych z dostępnych. Zatem sprawdzi się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i przestronnych salonach. Gala Collezione dzięki swojemu doświadczeniu, wykonuje meble zarówno pięknie się prezentujące, jak i niezwykle trwałe. Producent Gala Collezione do produkcji używa jedynie najwyższej jakości materiałów.


Spis treści:
Modna, minimalistyczna tapicerowana sofa Jana
Uzupełnij wypoczynek fotelem Jana
Meble wypoczynkowe Jana z funkcją rozkładania - stelaż włoski plus
Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od rękiModna, minimalistyczna tapicerowana sofa Jana
Kolekcja Jana od Gala Collezione jest uniwersalna i ponadczasowa. Tradycyjne kształty połączono z modnymi wąskimi boczkami. Wypoczynek Jana producenta Gala Collezione będzie pięknie się prezentować zarówno w połączeniu z tkaniną, jak i skórą, przez co wpasuje się niemal w każdą aranżację.

Uzupełnij wypoczynek fotelem Jana
Fotel Jana od Gala Collezione jest niezwykle wygodny, a odpoczynek na nim bardzo komfortowy. Ten mebel posiada skrzynię, ukrytą w środku. Takie rozwiązanie pozwala na dodatkowe miejsce na przechowywanie pościeli, koców, czy innych przedmiotów wykorzystywanych okazjonalnie. Fotelem Jana możemy uzupełnić wypoczynek składający się zarówno z sofy jak i narożnika. Ciekawym rozwiązaniem jest również wybranie sofy w połączeniu z dwoma fotelami Jana od Gala Collezione.

Meble wypoczynkowe Jana z funkcją spania - stelaż włoski plus
Zarówno klasyczna sofa Jana jak i narożnik z kolekcji, to meble niezwykle praktyczne, oraz przepięknie się prezentujące. Główną zaletą mebli wypoczynkowych Jana od Gala Collezione jest mechanizm funkcji spania - stelaż włoski plus. Ta funkcja pozwala na zmianę mebla wypoczynkowego w mebel odpowiedni do spania. Materac jest dwustronny, zapewnia dużą i równą powierzchnię do snu.

Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych producenta Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: jana, kolekcja jana, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik jana, jana gala, wygodny narożnik, skórzany narożnik, tapicerowany narożnik, sofa jana , fotel jana , skórzany fotel, tapicerowany fotel, skórzana sofa, tapicerowana sofa, 26.01.2023 M
Promocja