UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Loggia

System modułowy Loggia to szerokie możliwości aranżacyjne
W kolekcji Loggia producent Gala Collezione połączył klasyczny design z nowoczesną funkcjonalnością. Bryły mebli są niskie i masywne, złagodzono je zaokrąglonymi kształtami. Cały wypoczynek Loggia od Gala Collezione można konfigurować wedle potrzeb oraz wielkości pomieszczenia z dostępnych modułów. Z kolekcji Loggia możemy stworzyć tradycyjną sofę, niewielki narożnik, jak również nawet duże rozbudowane narożniki w kształcie litery U. Kolekcja Loggia daje możliwość wyboru boków w postaci klasycznych bądź blendy.


Spis treści:
Królewski wypoczynek Loggia od Gala Collezione
Możliwość wyboru boku na wypoczynku Loggia
Wyjątkowy odpoczynek na fotelu z funkcją relaksu elektrycznego
Meble wypoczynkowe dostępne od rękiKrólewski wypoczynek Loggia od Gala Collezione
Wypoczynek kolekcji Loggia producenta Gala Collezione jest niesamowicie wygodny, za sprawą wykorzystania w siedzisku pianki wysokoelastycznej z sprężynami falistymi, zaś w oparciu pianki poliuretanowej na pasach elastycznych. Maksymalny komfort wypoczynku na kolekcji Loggia pozwala również ruchomy zagłówek, który możemy ustawić pod takim kątem jaki potrzebujemy. Gala Collezione do produkcji mebli stosuje jedynie produktów najwyższej jakości, tak by meble nie tylko pięknie się prezentowały, ale również były trwałe.

Możliwość wyboru boku na wypoczynku Loggia
Kolekcja Loggia pozwala na wybór boków między klasycznym a blendą. W przypadku gdy mamy niewielką przestrzeń wybór blendy pozwoli na maksymalne wykorzystanie pomieszczenia na wypoczynek, gdyż jej szerokość to zaledwie 5 cm. Producent Gala Collezione dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu łączy tradycję tworzenia mebli z nowoczesnymi, współczesnymi rozwiązaniami.

Wyjątkowy odpoczynek na fotelu z funkcją relaksu elektrycznego
Kolekcja Loggia jest niezwykle funkcjonalna. W kolekcji Loggia znajdziemy moduł z funkcją spania, pojemnikami, barkami, jak również funkcją relaksu elektrycznego. Fotel z tą funkcją może być z akumulatorem, gdzie już nie będziemy potrzebowali podłączenia do gniazdka, bądź bez akumulatora – w którym konieczne jest podłączenie kablem do gniazdka elektrycznego. Przyciski do fotela elektrycznego umieszczone są w boku siedziska, tak by mebel prezentował się estetycznie.

Meble wypoczynkowe dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.


Słowa kluczowe: loggia, kolekcja loggia, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, sofa loggia, loggia gala, wygodna sofa, tapicerowana sofa, fotel loggia , tapicerowany fotel, wygodny narożnik, tapicerowany narożnik, wypoczynek w skórze, meble wypoczynkowe warszawa, 31.01.2023 M

Promocja