UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Lorien

Zestaw wypoczynkowy Lorien łączy nowoczesność w angielskim stylu
Kolekcja Lorien zawiera fotele, sofy oraz podnóżek. Gala Collezione to producent łączący modne eleganckie meble z wykonaniem ich z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Lorien jest nowoczesną propozycją z nawiązaniem do stylu angielskiego. Lorien to meble wręcz zachęcające do wypoczynku. Gładkie oparcie oraz siedzisko, wraz z wysokimi nóżkami sprawiają, iż mebel wygląda bardzo efektowanie a przy tym lekko.


Spis treści:
Sofa Lorien dwuosobowa czy trzyosobowa
Może zdecydować się na fotel Lorien z funkcją relaks
Eleganckie meble wypoczynkowe Lorien od Gala Collezione bez funkcji spania
Meble wypoczynkowe z funkcją relaks dostępne od rękiSofa Lorien dwuosobowa czy trzyosobowa
Kolekcja Lorien od Gala Collezione zawiera dwie sofy do wyboru. Zarówno sofa dwuosobowa jak i trzyosobowa nie posiada funkcji spania. Sofa dwuosobowa w kolekcji Lorien to zaledwie 142 cm. szerokości zaś trzyosobowa 201 cm. Sofy Lorien są minimalistyczne z charakterystycznymi uszami sięgającymi od górnej krawędzi, aż do wąskiego boku. Lekkości meblu dodają wysokie, metalowe nóżki. Kolekcja Lorien będzie pasowała do każdego stylu aranżacji. W pomieszczeniu doda swój urok i przytulność, dzięki swoim obłym oparciom i bokom.

Może zdecydować się na fotel Lorien z funkcją relaks
Fotel uszak niewątpliwie jest meblem, który w każdej aranżacji będzie zwracał na siebie uwagę. Dodatkowo fotel Lorien zapewnia odpowiedni relaks po ciężkim dniu. Do fotela możemy dobrać podnóżek, który również będzie zachęcał do wypoczynku. Podnóżek jest niewielki i lekki, co umożliwia jego przenoszenie. W kolekcji Lorien znajduje się również fotel z funkcją relaks rozkładaną manualnie, w której są dwa poziomy odchylenia – podnóżek oraz oparcie. Fotele kolekcji Lorien są bardzo wygodne oraz doskonale wyprofilowane.

Eleganckie meble wypoczynkowe Lorien od Gala Collezione bez funkcji spania
Sofa Lorien w żywej tkaninie będzie się prezentować niezwykle modnie. Wybierając bardziej neutralne wybarwienia sofa bądź fotel będą się prezentować równie pięknie.

Meble wypoczynkowe z funkcją relaks dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
 

Słowa kluczowe: lorien, kolekcja lorien, sofa lorien, fotel lorien, fotel z relaksem, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, sofa gala, lorien gala, fotel gala, 19.01.2023 M

Promocja