UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Milan

Kolekcja Milan jest niezwykle lekka i prosta w swej formie
Minimalistyczny design kolekcji Milan zachęca do stworzenia wypoczynku w ciekawej i oryginalnej tkaninie. Lekkości meblom kolekcji Milan od Gala Collezione dodają wysokie, smukłe nóżki. Meble trafią w gust nawet najbardziej wymagających. Kolekcja jest wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Siedziska oraz oparcia są gładkie, bez zbędnych pikowań czy przeszyć. Na wypoczynkach Milan jedynym elementem dekoracyjnym jest szeroka kedra, która nadaje meblom geometrycznych, kanciastych kształtów.


Spis treści:
Nowoczesny wypoczynek Milan od Gala Collezione
Przesuwne oparcia w kolekcji Milan
Tapicerowany narożnik Milan producenta Gala Collezione
 Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od rękiNowoczesny wypoczynek Milan od Gala Collezione
Kolekcja Milan jest lekka i prosta w swej formie. Szeroka kedra daje jej wyjątkowego charakteru. Gala Collezione łączy elegancki wygląd mebli z najwyższą jakością wykonania. Możliwość skonfigurowania narożnika Milan zgodnie z potrzebami oraz wielkością pomieszczenia sprawia, iż jest tak wyjątkowy. Producent Gala Collezione łączy współczesne rozwiązania technologiczne, czy wzornicze ze swoim długoletnim doświadczeniem.

Przesuwne oparcia w kolekcji Milan
Oparcia w kolekcji Milan możemy przesuwać, co zwiększa głębokość siedziska. W kolekcji Milan jest również możliwość regulacji podłokietników, tak by dopasować ich kąt nachylenia do potrzeb. Zarówno ciekawe funkcje jak i wypełnienie siedziska pianką wysokoelastyczną w połączeniu ze sprężynami falistymi sprawiają, że wypoczynek Milan jest niesamowicie komfortowy. Zaś przy dosunięciu taboretu do narożnika Milan uzyskujemy powierzchnię do spania dla gości.

Tapicerowany narożnik Milan producenta Gala Collezione
Meble wypoczynkowe kolekcji Milan od Gala Collezione mogą być bardziej klasyczne, surowe, bądź przytulne. Wszystko zależy od wybranej tkaniny, jej rodzaju oraz wybarwienia. Kolekcja Milan dzięki swojej prostej formie, świetnie wpasuje się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, we wnętrzach typu glamour, czy jasnych skandynawskich wnętrzach.

Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych producenta Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: milan, kolekcja milan, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik milan, milan gala, wygodny narożnik, tapicerowany narożnik, sofa milan , tapicerowana sofa, 27.01.2023 M
Promocja