UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Nicea

Elegancka nowoczesna kolekcja Nicea od Gala Collezione
Kolekcja Nicea zachwyca swoim przytulnym kształtem. Jest zarówno elegancka jak i wygodna. Charakterystyczne dla tej kolekcji są niskie podłokietniki, jak również eleganckie przeszycia na oparciach oraz siedzisku. W kolekcji Nicea od Gala Collezione możemy wybrać zarówno nogi jak i ozdobną listwę. Nogi są dostępne w dwóch różnych kształtach, decydując możemy nadać bardziej nowoczesny lub oryginalny wygląd. Zaś listwa może być drewniana, kolorystycznie dobrana z próbnika, bądź tapicerowana - tak samo jak całość mebla wypoczynkowego. Kolekcja Nicea od Gala Collezione przepięknie prezentuje się zarówno w skórze jak i obiciu tapicerowanym.


Spis treści:
Skórzana sofa Nicea zachwyci
Opcjonalne zagłówki z kolekcji Nicea od Gala Collezione
Szezglong Nicea – to mebel w którym można się zakochać
Skórzana sofa dostępna od rękiSkórzana sofa Nicea zachwyci
Kolekcja Nicea od Gala Collezione w obiciu skórzanym, będzie niezwykle szykowna. W połączeniu sofy z fotelem wyjdzie przepiękny zestaw wypoczynkowy, w którym będziemy mogli się poczuć naprawdę wyjątkowo. Sofa Nicea jest efektowna a jej miękka płynna linia będzie zachwycała w szczególności w klasycznych, bądź nowoczesnych wystrojach. Kolekcja Nicea od Gala Collezione sprawdzi się zarówno w dużych aranżacjach, jak i mniejszych.

Opcjonalne zagłówki z kolekcji Nicea od Gala Collezione
Sofę jak i narożnik Nicea możemy uzupełnić dodatkowymi zagłówkami, które są prostokątną poduszką. Możemy je w dowolnym momencie zainstalować lub ściągnąć z oparcia. Taki zagłówek pozwala na wygodniejsze podparcie głowy, jak również stanowi element dekoracyjny.

Szezglong Nicea – to mebel w którym można się zakochać
Mebel wypoczynkowy szezlong dostępny w kolekcji Nicea od Gala Collezione pozwala na bardzo wygodny relaks. Jego doskonały kształt, wykończenie z dbałością o szczegóły, oraz ozdobne przeszycia sprawiają, iż zachwyca swoim wyglądem i komfortem. Szezlong Nicea jest niezwykle przytulny, zachęca do spędzania na nim czasu zarówno czytając jak i oglądając telewizję. Jego wygląd pozwala na urozmaicenie aranżacji. Szeroki wybór zarówno tkanin jak i skór pozwoli na dopasowanie do wystroju.

Skórzana sofa dostępna od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: nicea, kolekcja nicea, sofa nicea, fotel nicea, narożnik nicea , skórzany narożnik, skórzana sofa, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, sofa gala, nicea gala, meble na nóżkach, elegancki wypoczynek, 23.01.2023 M

Promocja