UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Nola

Nola – kolekcja od Gala Collezione w minimalistycznej i klasycznej formie
Kolekcja Nola zawiera do wyboru fotele, sofy oraz narożniki w różnych wymiarach. Nola od
Gala Collezione to propozycja gustownych i eleganckich mebli do salonu czy pokoju gościnnego. Fabryka Gala Collezione przy produkcji mebli używa jedynie najwyższej jakości materiałów. Meble się pięknie prezentują oraz są trwałe. Kolekcja Nola została zaprojektowana tak by wypoczynek w domu był jeszcze większą przyjemnością.


Spis treści:
Wypoczynek Nola z funkcją spania ze stelażem włoskim
Regulowane zagłówki w kolekcji Nola od Gala Collezione
Wybierz odważny, ciekawy materiał na wypoczynek Nola
Meble wypoczynkowe z funkcją spania dostępne od rękiWypoczynek Nola z funkcją spania ze stelażem włoskim
Meble Nola z funkcją spania są wyposażone w funkcję typu stelaż włoski, w dwóch wariantach do wyboru - Mono lub Plus. Nola w wersji Mono zawiera pokrowiec materaca wykonany z tkaniny Carbon o gramaturze 195 gr. W wypoczynku w wersji Plus jest pokrowiec materaca wykonany z tkaniny Hydro Action o gramaturze 320 gr. Tego typu wypoczynki w kolekcji Nola to meble idealne zarówno do popołudniowego relaksu jak i spania okazjonalnego. Niewątpliwie tego rodzaju funkcja spania w kolekcji Nola zapewni wygodny nocleg dla wszystkich gości.

Regulowane zagłówki w kolekcji Nola od Gala Collezione
Kolekcja Nola zawiera regulowane zagłówki, które pozwalają na dopasowanie wysokości oparcia, by móc wygodnie oprzeć głowę. Kolekcja Nola zarówno będzie się pięknie prezentować jak i zapewni funkcjonalność. W kolekcji Nola przy wyborze narożnika mamy zarówno funkcję spania jak i pojemnik. W pojemniku możemy umieścić zapasową pościel, koce, bądź rzeczy, których nie chcemy mieć widocznych, ale wciąż będą łatwo dostępne.

Wybierz odważny, ciekawy materiał na wypoczynek Nola
Kolekcja Nola jest dostępna do wyboru w szeregu tkanin oraz skór. Odważnym wybarwieniem ożywimy aranżację, oraz zwrócimy większą uwagę na wypoczynek Nola. Takie rozwiązanie pozwoli na to, by nie trzeba było już szukać wyjątkowych dodatków do dopełnienia aranżacji.

Meble wypoczynkowe z funkcją spania dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: nola, kolekcja nola, narożnik nola, sofa nola, fotel nola, fotel z pojemnikiem, narożnik z funkcją spania, narożnik z pojemnikiem, narożnik do salonu, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik gala, nola gala, 19.01.2023 M

Promocja