UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Plaza

Kolekcja Plza pozwala na skonstruowanie własnego wypoczynku
Gala Collezione to producent łączący elegancję z najwyższą jakością. Kolekcja Plaza to możliwość dopasowania swojego mebla wypoczynkowego, zarówno do potrzeb jak i wielkości pomieszczenia. Meble producenta Gala Collezione goszczą w wielu domach od lat. Do produkcji fabryka Gala Collezione używa jedynie produktów najwyższej jakości. W wykonaniu ważny jest każdy detal mebla. Meble Gala Collezione to produkty tworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach.


Spis treści:
Modułowe elementy w kolekcji Plaza
Fotel z funkcją relaksu manualnego czy elektrycznego
Narożnik Plaza w skórze czy tkaninie
Narożniki z funkcją spania dostępne od rękiModułowe elementy w kolekcji Plaza
Kolekcja Plaza od Gala Collezione jest nowoczesna oraz minimalistyczna w formie. W zależności od potrzeb oraz wielkości pomieszczenia można samemu stworzyć układ wypoczynku, który będzie unikalny i niepowtarzalny. Możemy również wybrać klasyczne rozwiązanie narożnika Plaza z funkcją spania oraz pojemnikiem. Możliwości doboru wypoczynku Plaza jest bardzo wiele, od klasycznej sofy po różnego rodzaju narożniki. Narożnik Plaza w kształcie litery L to tradycyjne rozwiązanie w przypadku niewielkiego pomieszczenia.

Fotel z funkcją relaksu manualnego czy elektrycznego
Kolekcja Plaza pozwala na wybór wypoczynku, możemy w nim umieścić zarówno fotel z funkcją relaksu otwieraną manualnie jak i elektrycznie. Należy pamiętać, że przy wersji elektrycznej potrzebujemy niedaleko gniazdko elektryczne, umożliwiające podłączenie.

Narożnik Plaza w skórze czy tkaninie
Kolekcja Plaza umożliwia skomponowanie swojego własnego wypoczynku, z funkcjami i wymiarami jaki potrzebujemy. Kolekcja jest minimalistyczna i będzie się przepięknie prezentować zarówno w tkaninie jak i skórze. Niewątpliwie skóra jest materiałem najtrwalszym, jednak oferta tkanin jest tak szeroka, że pozwoli na znalezienie trwałych oraz łatwoczyszczących. Kolekcja Plaza w skórze naturalnej niewątpliwie podkreśli ekskluzywny charakter.

Narożniki z funkcją spania dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: plaza, kolekcja plaza, narożnik plaza, sofa plaza, fotel plaza, fotel z funkcją relaks, narożnik z funkcją spania, narożnik z pojemnikiem, narożnik do salonu, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik gala, plaza gala, 19.01.2023 M
Promocja