UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Sora

Sora – zgrabny wypoczynek zarówno do odpoczynku jak i snu
Kolekcja Sora od Gala Collezione to wygodna sofa wypoczynkowa, bądź narożnik do wyboru zarówno w trzech szerokościach jak i dwóch wersjach funkcji spania. Dzięki temu wypoczynek Sora możemy umieścić zarówno w większych jak i mniejszych pomieszczeniach. Kolekcja Sora zawiera również fotel oraz dodatkowy zagłówek, którymi możemy uzupełnić wypoczynek.


Spis treści:
Minimalistyczny styl mebli wypoczynkowych Sora
Odważ się na kolor w kolekcji Sora
Sofa z funkcją spania w szerokości nawet poniżej 2 metrów

Wygodne meble wypoczynkowe z funkcją spania dostępne od ręki


Minimalistyczny styl mebli wypoczynkowych Sora
Kolekcja Sora od Gala Collezione jest w pięknym, minimalistycznym stylu. Jej prosty design, bez zbędnych przeszyć czy pikowań doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji. Kolekcja Sora ma jedynie ozdobne przeszycie na boku mebla. Kolekcja Sora jest niesamowicie wygodna, komfort zapewnia użyta sprężynująca pianka top elastic w oparciu. Takie wypełnienie gwarantuje również zachowanie kształtu.

Odważ się na kolor w kolekcji Sora
Wypoczynek Sora jest nowoczesny i minimalistyczny, co sprawia, że doskonale będzie wyglądał zarówno w klasycznych wybarwieniach jak i ciekawym żywym kolorze. Poprzez kolorowy wypoczynek wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Nie będą już potrzebne dodatkowe kolorowe dodatki. Kolekcja Sora od Gala Collezione sprawdzi się idelanie zarówno w sypialni jaki salonie.

Sofa z funkcją spania w szerokości nawet poniżej 2 metrów
Kolekcja Sora to możliwość wybrania sofy w szerokości 188 cm, 208 cm, lub 228 cm. Każdą z sof dodatkowo możemy wyposażyć w Stelaż Włoski Mono – czyli podstawową wersję składającą się z stelaża metalowego, pasów tapicerskich, dużego elementu metalowego w kształcie kraty, zintegrowanego ze stelażem, oraz pokrowca Carbon o gramaturze 195 gr., lub w Stelaż Włoski Plus – zawierający mechanizm funkcji spania składający się z stelaża metalowego, drewnopochodnych listew, pasów tapicerskich, niewielkiego elementu metalowego w kształcie kraty, zintegrowanego ze stelażem, oraz pokrowca z tkaniny Hydro Action o gramaturze 320 gr. Taki system rozkładania w kolekcji Sora zapewnia równą i dużą powierzchnię do spania

Wygodne meble wypoczynkowe z funkcją spania dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: sora, kolekcja sora, sofa sora, fotel sora, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, sofa gala, sora gala, narożnik z funkcją spania, wygodny narożnik, skórzany narożnik, tapicerowany narożnik, 23.01.2023 M

Promocja