UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala - Karato

Karato to niezwykła kolekcja modułowa pasująca zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń
Kolekcja Karato dzięki swojemu minimalistycznemu designowi wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne aranżacje. Karato jest miękkie i przytulne. Kolekcja Karato dzięki gładkim siedziskom, oparciom oraz bokom nabiera wykwintnego oraz eleganckiego charatkteru. W kolekcji Karato wszystkie moduły są otapicerowane z każdej ze stron, można więc w każdej chwili rozłączyć bryłę tworzącą narożnik i stworzyć kilka niezależnych siedzisk. Producent Gala Collezione łączy wysoką jakość wykonania z eleganckim wyglądem mebli. Kolekcja Karato od Gala Collezione poprzez modułowość mebli pozwala na samodzielną konfigurację własnego wypoczynku.


Spis treści:
Tapicerowany narożnik Karato od Gala Collezione
Niezwykle miękki wypoczynek Karato
Narożnik z funkcją spania
Wypoczynki dostępne od ręki Galla ColezioneTapicerowany narożnik Karato od Gala Collezione
Kolekcja Karato jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych tkanin, produkowanych zgodnie nowoczesnymi technologiami, które zapewniają komfort oraz łatwość czyszczenia. Producent Gala Collezione spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Karato jest jest dla wszystkich lubiących wyrazić swoją osobowość we wnętrzu. Kolekcja Karato będzie idealna dla osób poszukujących nowoczesnego designu, jak również poszukujących wypoczynków dużych rozmiarów, które są umieszczane w centralnym miejscu w salonie.

Niezwykle miękki wypoczynek Karato
W kolekcji Karato miękkość w siedzisku uzyskano poprzez zastosowanie pianki wysokoelastycznej na sprężynach falistych, zaś w oparciu wkładu silikonowego na pasach elastycznych. Kolekcja Karato jest modułowa zatem możemy stworzyć wypoczynek w takim kształcie i wielkości jaki chcemy. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie narożnika Karato w literę U – taki układ siedzisk pozwala na siedzenie na kanapie naprzeciw siebie.

Narożnik z funkcją spania
Narożnik Karato posiada funkcję spania typu Delfin, która umożliwia szybkie i łatwe rozłożenie. Niezapowiedziani goście będą mogli spokojnie się wyspać na narożniku Karato od Gala Collezione.

Wypoczynki dostępne od ręki Galla Colezione
W Naszych salonach znajduje się bardzo duży wybór mebli. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.

Słowa kluczowe: karato, narożnik karato, miękki narożnik, wygodny narożnik, narożnik Gala Collezione, narożnik Gala, karato gala, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala warszawa, karato warszawa, 18.01.2023 M
Promocja