UWAGA Promocja 10% ważna do 30.06.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 30.06.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Promocje - Materace

Pomożemy ci wybrać najlepsze materace  !

Odpowiednie i dobrze dobrane wyposażenie poszczególnych pomieszczeń we własnym domu lub też mieszkaniu to bez wątpienia coś, co warto mieć na uwadze w czasie aranżowania wnętrz. Nie inaczej jest w przypadku sypialni, gdzie odpowiednio dobrany materac odgrywa najważniejszą rolę. Jaki materac  do sypialni wybrać  aby spełniał wszelkie oczekiwania i służył komfortem podczas snu?

 
Luksusowe i komfortowe spanie w naszej sypialni

Materac w sypialni to najważniejszy  element jej wyposażenia. To na nim spędzasz większą część nocy.  Jeśli Twoja sypialnia jest miejscem Twojego wypoczynku i  snu to warto wybrać materac, który będzie nie tylko duży, ale również wygodny i funkcjonalny.

To jaki materac wybrać zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji i potrzeb. Możliwości jest sporo – wybierz materac do sypialni, który pozwoli cieszyć się komfortem snu.

Urządzenie sypialni
Urządzając sypialnię warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jej rozmiary. W mniejszych pomieszczeniach trzeba będzie zrezygnować z niektórych elementów wyposażenia, jednak warto skupić się na wyborze odpowiedniego materaca ,który jest bez wątpienia najważniejszym i najbardziej funkcjonalnym elementem.
 
Wybór materaca

Niezawodny materac musi być solidnie wykonany, wygodny oraz idealnie dopasowany do Twojej masy i wzrostu.  Dzięki temu posłuży on przez długi czas i będzie miejscem, do którego chętnie będziesz wracać.
 
Materace dostęne od ręki z naszego magazynu
Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór materacy najlepszych polskich producentów dostęnych od ręki z naszego magazynu. Posiadamy materace piankowe, sprężynowe, kieszeniowe, lateksowe w wielu rozmiarach i twardościach.
 
Materace kieszeniowe
Materace kieszeniowe to nowa odsłona materacy sprężynowych. W materachu kieszeniowym  każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni z tkaniny. Sprężyny nie są połączone, co sprawia że każda pracują osobno. Ugięcie jednej spręźyny nie wpływa na pracę drugiej. Materac nie faluje pod wpływem nacisku. Sprężyny nie ocierają się o siebie i nie wydają nieprzyjemnych dźwięków. W tego typu materacach można wyróżnić strefy podparcia ciała.
 
Materace piankowe
Materace piankowe różnić mogą się od siebie twardością oraz elastycznością, za co odpowiada wykorzystany do ich produkcji rodzaj pianki. Materac piankowy może być termoelastyczny lub wysokoelastyczny .
Materace piankowe wyróżniają się dobrą cyrkulacją powietrza i relatywnie niską ceną.  O ich ostatecznej jakości decydują komponenty dodatkowe. To dzięki nim materac może być miękki lub twardy. Pianka zapewnia także dobrą izolację termiczną.

Materace lateksowe
Ten rodzaje materacy dzięki lateksowemu wkładowi, charakteryzują się wysoką elastycznością. Materac lateksowy bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i zapewnia należyte podparcie kręgosłupa. Po wstaniu z niego, odzyskuje on swoją pierwotną formę. Im więcej naturalnego lateksu znajduje się w składzie materaca, tym wyższą jakością się on charakteryzuje. Porowata struktura posłania gwarantuje swobodny przepływ powietrza, co sprawia, że śpiąc na nim nie pocimy się.  Zaletą materacy lateksowych są również dobre właściwości antybakteryjna oraz przeciwgrzybicze. Czyni to z nich doskonałe rozwiązanie dla alergików. Jako że materac lateksowy nie odkształca się pod wpływem ciężaru ciała, znajduje zastosowanie w podwójnych łóżkach. Ze względu na wysoką elastyczność, materace lateksowe nadają się do zastosowania w ruchomych stelażach.

Materace ortopedyczne i rehabilitacyjne
Materace ortopedyczne i rehabilitacyjne to modele zaprojektowane z myślą o regeneracji mięśni i odciążeniu ich podczas snu. Dobrej jakości materac rehabilitacyjny pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała.  Materace ortopedyczne to produkty kierowane do osób, dla których zdrowy i komfortowy sen jest priorytetem. W wielu przypadkach zbyt miękki materac powoduje ból kręgosłupa. Twardość materaca ma znaczenie, ale nie decyduj się na też na materac zbyt twardy. Materace zdrowotne dla osób z problemami z kręgosłupem to recepta na spokojną, przespaną i komfortową noc.

Materace do łóżek drewnianych
Z przyjemnością pomożemy ci dobrać odpowiedni materac do Twojego drewnianego łóżka.

Materace do łóżek tapicerowanych i glamour
Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci dobrać model materaca w odpowiednim rozmiarze i twardości dostosowany do łóżka tapicerowanego.

Odpowiedni wymiar materaca do twojego łóżka
Odpowiednia wysokość, długość i szerokość materaca do sypialni to z pewnością coś, co warto brać pod uwagę przy wybieraniu tego typu mebli. Materac musi być odpowiednio dobrany do rozmiaru ramy łóżka.

Czym kierować się przy wyborze materaca?
Rozmiar materaca odgrywa istotną rolę przy jego wyborze, ale nie można zapominać też o jego twardości i zastosowaniu. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na materac sprężynowy czy pianowy musisz zadbać o to aby był idealnie dopasowany do masy i wzrostu jego użytkownika.

Podsumowanie – jaki materac do sypialni wybrać ?
Szeroki wybór materacy sprawia, że meble tego typu można stosunkowo łatwo dopasować do swoich potrzeb. Niezależnie od tego czy będzie to materac piankowy, lateksowy czy sprężynowy należy dobrać odowiedni rozmiar, twardość oraz pokrowiec. Relaks oraz sen przy odpowiednio dobranym materacu zapewnią ci odpowedni wypoczynek oraz regenerację.

 
Słowa kluczowe: materace, materac piankowy materac kieszeniowy, materac sprężynowy, materac kokos, materac lateksowy, materac ortopedyczny materac rehabiitacyjny, materac srefowy, materace warszawa, materace od ręki, materace dla seniorów, materace małżeńskie, materace do łóżek, materac warszawa 21.12.2022 P


 

Produkty

Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Materac fabrycznie zapakowany, dostępny od ręki 536 599 370
Promocja