UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - ForliForli – nowoczesny komplet wypoczynkowy gwarantujący przy tym komfort
Kolekcja Forli jest niezwykle designerska a jednocześnie wygodna. Kolekcja Uszak to meble przytulne. Forli jest bez pikowań, ma jedynie poziome przeszycia na oparciu, przez co meble są nowoczesne i przyciągają wzrok. Kolekcja Forli jest również doskonale wyprofilowana, więc meble nie tylko zachwycają wyglądem, ale również odpoczynek na niej będzie przyjemnością.


Spis treści:
Elegancja i ponadczasowość kolekcji Forli
Komplet wypoczynkowy Forli – sofa z fotelem para idealna
Wysokiej jakości materiały użyte przy produkcji Forli
Narożniki z funkcją spania dostępne od rękiElegancja i ponadczasowość kolekcji Forli
Kolekcja Forli dzięki wysokim drewnianym nóżkom wydaje się lekka i smukła. Zaś dzięki charakterystycznym uszom jest przytulna. Mocno geometryczna forma, doskonale wyprofilowane oparcie oraz wygodne podłokietniki sprawiają, iż mebel Forli będzie zachwycał nie tylko wyglądem a również komfortem. Każdy z produktów kolekcji Forli jest meblem ekskluzywnym, wyprodukowanym przez Gala Collezione z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Forli będzie pasowała do każdego typu wnętrza. Możemy tą kolekcję wykorzystać nie tylko w salonie, pokoju dziennym, ale również w gabinecie.

Komplet wypoczynkowy Forli – sofa z fotelem para idealna
Fotel z kolekcji Forli od Gala Collezione będzie ulubionym miejscem na odpoczynek w domu. Fotel Forli sprawdzi się idealnie zarówno przy biblioteczce, w gabinecie, jak i w zestawie wypoczynkowym razem z sofą. W kolekcji Forli znajduje się sofa dwuosobowa bądź trzyosobowa. Komplet wypoczynkowy Forli możemy również uzupełnić taboretem, który możemy wykorzystać jako podnóżek bądź dodatkowe siedzisko. Jest on lekki, więc w łatwy sposób można go przestawiać wedle potrzeb.

Wysokiej jakości materiały użyte przy produkcji Forli
Kolekcja Forli producenta Gala Collezione jest z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji mebli fabryka Gala Collezione używa najlepsze drewno, solidne płyty meblowe, skóry z najlepszych garbarni, oraz trwałe tkaniny tapicerskie.

Narożniki z funkcją spania dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.

Słowa kluczowe: forli, kolekcja forli, sofa forli, fotel forli, fotel uszak, sofa uszak, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, sofa gala, forli gala, fotel wypoczynkowy, 19.01.2023 M

Produkty

MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI Z MAGAZYNU. KONTAKT POD NUMEREM 608 893 118
MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI Z MAGAZYNU. KONTAKT POD NUMEREM 608 893 118
Promocja