UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Merida

Nowoczesny system modułowy o niezwykle różnorodnych możliwościach aranżacyjnych. To kolejny (po Serenie i Karato) system modułowy Gala Collezione, który pozwala na zmianę możliwości konfiguracji mebla podczas jego użytkowania. Oznacza to, że jeśli zajdzie taka potrzeba (na przykład przygotowujesz domowe przyjęcie dla rodziny lub przyjaciół) możesz rozpiąć bryły tworząc kilka niezależnych siedzisk. Każda bryła jest bowiem otapicerowana ze wszystkich stron tkaniną korpusową, a zatem może w razie potrzeby służyć jako bryła stojąca niezależnie od pozostałych.

Merida zaskakuje ciekawymi propozycjami. Znajdziesz tutaj dwa rodzaje zagłówków do wyboru (w postaci podłużnej poduszki przymocowanej na stałe do poduchy oparciowej lub podłużnego walca, który możesz ułożyć aż na trzy różne sposoby), ciekawie zaprojektowany bar ze schowkiem i drewnianym blatem (który może służyć także jako stolik) oraz dużą „jedynkę kątową”, który może służyć jako wolnostojące siedzisko oraz pozwala na tworzenie ciekawych wizualnie układów, na przykład zaokrąglonej sofy lub narożnika z zaokrąglonym elementem narożnym. Dla zwolenników klasyki dostępny jest także element narożny w tradycyjnym kształcie.

Merida to mebel do leniuchowania – jest miękka i sprężysta. Minimalistyczny, kubiczny kształt elegancko przełamują luźne poduchy oraz dodatkowe podnercza, dzięki którym możesz wprost zatopić się w przytulności tego mebla. Doskonale sprawdzi się w dużych salonach i loftach, dając także możliwość okazjonalnego przenocowania gości, dzięki funkcji spania typu Delfin.

Promocja