UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Polly

Ciekawa propozycja wypoczynku pasująca do mniejszych i większych aranżacji – taka jest kolekcja Polly od Gala Collezione
Kolekcja Polly jest nowoczesna i przytulna. Polly sprawdzi się zarówno w salonie łączonym z kuchnią, gdzie mamy niewiele miejsca, jak również w przestronnym wnętrzu. Kolekcja Polly od Gala Collezione zawiera fotel, sofę dwuosobową, trzyosobową oraz taboret. Meble wypoczynkowe Polly dodadzą pomieszczeniom przytulnego charakteru. Wysokie nóżki, charakterystyczne uszy dodające wrażenie otulenia, oraz doskonale wyprofilowane siedzisko sprawiają, iż kolekcja Polly producenta Gala Collezione jest niesamowicie wygodna.


Spis treści:
Przytulna kolekcja Polly z charakterystycznymi Uszami
Sofa Polly bez funkcji spania
Wybierz przyjemną w dotyku tkaninę obiciową i ciesz się wypoczynkiem
Sofy oraz fotele Uszak dostępne od rękiPrzytulna kolekcja Polly z charakterystycznymi Uszami
Kolekcja Polly wyróżnia się wysokimi nóżkami, modnymi uszami, oraz pionowymi przeszyciami na oparciu. Kolekcja Polly od Gala Collezione jest elegancka, komfortowa oraz nowoczesna. Producent Gala Collezione łączy współczesne rozwiązania ze swoim doświadczeniem i tradycją tworzenia. Produkty Polly zachwycają designem, jak i perfekcyjnym wykonaniem.

Sofa Polly bez funkcji spania
Kolekcja Polly od Gala Collezione jest dla osób szukających mebli wypoczynkowych bez dodatkowych funkcji. Dostępne meble można tworzyć w różne konfiguracje wypoczynków. Wybierając kolekcję Polly stworzymy niezwykle urokliwą aranżację.

Wybierz przyjemną w dotyku tkaninę obiciową i ciesz się wypoczynkiem
Kolekcja Polly od Gala Collezione jest dostępna w bogatej ofercie tkanin. Możliwości wyboru jest tak wiele, że każdy będzie w stanie znaleźć odpowiednią. Można wybrać niesamowicie miłą i przyjemną tkaninę welurową, która spowoduje jeszcze większą chęć relaksu na wypoczynku. Jak również można zdecydować się na materiały z ciekawymi strukturami, by nadać kolekcji wyjątkowości.

Sofy oraz fotele Uszak dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: polly, kolekcja polly, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, sofa polly, polly gala, wygodna sofa, tapicerowana sofa, fotel polly , tapicerowany fotel, 30.01.2023 M
Promocja