UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 226-442-210
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Volta

Kolekcja modułowa Volta pozwalająca na uzyskanie wypoczynku dokładnie takiego jaki potrzebujemy
System modułowy Volta doda elegancji każdej aranżacji. Kolekcja umożliwia na wybranie zarówno mniejszych jak i większych konfiguracji. To pozwala na umiejscowienie tej kolekcji w niewielkich mieszkaniach, jak również w dużych przestronnych pomieszczeniach. Kolekcja jest niezwykle nowoczesna ale i klasyczna, a przy dobraniu tkaniny bądź skóry, będzie pasowała do niemal każdej aranżacji. Producent Gala Collezione wykonuje meble z wykorzystaniem jedynie produktów najwyższej jakości, oraz z dbałością o szczegóły. Kolekcja Volta to propozycja do najbardziej wymagających, gdzie jest możliwość samodzielnej konfiguracji idealnego wypoczynku.


Spis treści:
Wygodne oparcia z regulowanymi zagłówkami w wypoczynkach Volta
Eleganckie ozdobne nogi w kolekcji Volta Gala Collezione
Szeroki wybór modułów Volta
Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od rękiWygodne oparcia z regulowanymi zagłówkami w wypoczynkach Volta
Kolekcja Volta od Gala Collezione jest niesamowicie wygodna, osiągnięto to za sprawą umieszczenia pianki wysokoelastycznej na sprężynach falistych w siedzisku. W oparciu zaś jest pianka wysokoelastyczna połączona z pasami elastycznymi. Kolekcja Volta posiada regulowane zagłówki, które w dowolnym momencie możemy ustawić na poziomie, jaki w dalej chwili będzie odpowiedni. Regulowane zagłówki są sterowane manualnie, z możliwością stopniowego układania kąta nachylenia.

Eleganckie ozdobne nogi w kolekcji Volta Gala Collezione
Kolekcja Volta ma ciekawe, cienkie i smukłe, wyróżniające ją nogi. Czarne metalowe wykończenie pozwala na wyjątkową i elegancką ich prezentację.

Szeroki wybór modułów Volta
System modułowy Volta od Gala Collezione możemy skonfigurować w klasyczną, niewielką sofę. Jak również kolekcja Volta pozwala nam na zbudowanie narożnika w klasycznym kształcie L bądź U, z wybranymi modułami. Volta zawiera moduł z funkcją spania, z pojemnikami, barek, ale również ciekawym rozwiązaniem są moduły z funkcją relaks dostępne w trzech różnych szerokościach.

Meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: volta, kolekcja volta, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik volta, volta gala, wygodny narożnik, skórzany narożnik, tapicerowany narożnik, sofa volta , fotel volta , skórzany fotel, tapicerowany fotel, skórzana sofa, tapicerowana sofa, 25.01.2023 M
Promocja